azytromycyna daje biegunkę €117.84

Ubisoft udostępnia katalog gier Indie w ramach Ubisoft+

Ubisoft wprowadza katalog gier niezależnych do swojej usługi abonamentowej Ubisoft+. Inicjatywa ta wystartowała już tego lata wraz z udostępnieniem gier „The Last Friend”, gry zręcznościowej opracowanej przez The Stonebot Studio, oraz „A Normal Lost Phone”, interaktywnej gry fabularnej opracowanej przez Accidental Queens.

Ubisoft wita w Ubisoft+ cztery kolejne tytuły indie „Astrologaster” od Nyamyam, „Evan’s Remains” od Maitan69, „Fell Seal:Arbiter’s Mark” stworzone przez 6 Eyes Studio oraz „Lake” od Gamious. Każda gra będzie dostępna w Ubisoft+ przez minimum sześć miesięcy, a kolejne gry indie będą regularnie dodawane do katalogu Ubisoft+.

To nowy rozdział w historii Ubisoft+. Zawsze dążyliśmy do oferowania najlepszych gier we wszystkich kategoriach i odzwierciedlamy to zaangażowanie w wyborze naszych partnerów. Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić światu kilka znakomitych gier indie, od narracyjnych przygodówek, takich jak „Lake” i „Astrologaster”, przez tajemniczy thriller logiczny – „Evan’s Remains”, aż po turowe RPG „Fell Seal: Arbiter’s Mark.”

Alexia Brumé, Branding and Content Director

Dzisiejsze ogłoszenie oznacza nowy krok w długotrwałym zaangażowaniu Ubisoftu w ekosystem gier indie. Poprzez globalne i lokalne inicjatywy wspierające innowacje w rozgrywce, projektowanie gier i technologii, a także mentoring i finansowanie kreatywnych startupów, Ubisoft chce wnieść jakość, wiedzę i doświadczenie oraz wspólnie budować przyszłość branży.

Usługa Ubisoft+ jest obecnie dostępna na komputery PC, Google Stadia i Amazon Luna, a w przyszłości również na konsole PlayStation i Xbox. Ubisoft+ oferuje dostęp do ponad 100 gier Ubisoftu, w tym nowości takich jak Skull and Bones od dnia ich premiery, klasycznych gier, edycji Premium, pakietów dodatkowej zawartości i specjalnych nagród.

Od dziś do 10 października, gracze mogą zupełnie za darmo przetestować usługę Ubisoft+ Multi-Access, na PC, Google Stadia lub Amazon Luna, w ramach ograniczonego, bezpłatnego okresu próbnego. Aby aktywować darmową wersję próbną i sprawdzić pełną bibliotekę gier Ubisoft+, należy odwiedzić stronę www.ubisoftplus.com.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.