azytromycyna orifarm biverkningar €129.80

Lil Nas X nowym prezesem League of Legends!

Lil Nas X ogłosił oficjalnie, że dołączył do Riot Games jako nowy prezes League of Legends, jednej z najbardziej popularnych gier na świecie.

W tej roli, począwszy od Mistrzostw Świata League of Legends w październiku 2022 r., przełamujący bariery gatunkowe raper, piosenkarz i autor tekstów będzie odpowiedzialny za stworzenie oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata i zaprojektowanie skórki w grze oraz wystąpi w trakcie Mistrzostw, emitowanych na żywo dla ponad 180 milionów graczy i fanów uniwersum LOL-a.

Czułem, że nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego. Odcisnąłem swoje piętno na popkulturze na tak wiele sposobów, a teraz nadszedł czas, aby zająć się światem gier. Będę najwybitniejszym szefem League of Legends wszech czasów. Ponadto stworzę najlepszy hymn Worldsów w historii i zorganizuję największy, najfajniejszy, najseksowniejszy event w historii wszystkich Worldsów! „STAR WALKIN’ jest jedyną piosenką, której od teraz każdy powinien słuchać. Swag fr!

Lil Nas X

Lil Nas X jako świeżo upieczony boss rozpocznie Worlds z przytupem otwierając turniej wyczekiwanym jak co roku hymnem “STAR WALKIN” – w tym roku wykonywanym przez samego Lil Nas X. Premiera odbędzie się 23 września tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Mexico City 29-go września. Następnie Lil Nas X i Riot Games wydadzą pierwszy w swoim rodzaju, wspólnie zaprojektowaną, prestiżową skórkę („Prestige skin”) dla nowego czempiona League, K’Sante, Dumy Nazumah.

Lil Nas X to najbardziej elektryzujące nazwisko w muzyce, więc kiedy pojawił się w naszej siedzibie i powiedział nam, że chce zostać szefem Ligi i dołączyć do nas podczas Worldsów, oczywiście się zgodziliśmy. Zafascynowała nas jego wizja, pasja i niepowtarzalny styl – nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wniesie na scenę Worlds w San Francisco w listopadzie tego roku.

Naz Aletaha, Global Head of League Esports w Riot Games

Zaprojektowana we współpracy z artystą skórka „Prestige Empyrean K’Sante” zostanie wydana 3 listopada na całym świecie i będzie można ją odblokować do 14 listopada. Skórka w grze nie będzie dostępna w formie bezpośredniego zakupu, ale będzie można ją zdobyć poprzez grę w League of Legends lub Teamfight Tactics podczas wydarzenia (gracze będą musieli zebrać 2,000 tokenów Worlds 2022).

Worlds jest szczytowym etapem rywalizacji w esporcie League of Legends, w którym najlepsze drużyny z 11 różnych regionów walczą o tytuł mistrza świata. Dwadzieścia cztery ekipy biorą udział w turnieju, aby wyłonić jeden zespół jako ten najlepszy na świecie. Z roku na rok Worlds bije kolejne rekordy oglądalności, a mecz finałowy w 2021 roku zanotował średnią minutową oglądalność (AMA) na poziomie ponad 30 milionów widzów.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.