dawkowanie azytromycyny dla dzieci €140.75

Xbox Game Pass łączy siły z Rockstar Energy Drink 

Xbox Game Pass

Xbox wspólnie z Rockstar Energy Drink przygotowali nie lada gratkę dla fanów gamingu. Pierwszego października br. ruszyła wspólna akcja obu marek, w której do wygrania są konsole Xbox Series S, zestawy słuchawkowe Xbox Stereo Headset oraz miesięczne dostępy do biblioteki Xbox Game Pass Ultimate.

Energiczne promo rozpoczeło się już 1 października i potrwa do końca roku (31 grudnia 2022 r.). Jego kluczowym elementem jest limitowana edycja napojów Rockstar Energy Drink uzbrojona w porywające grafiki z gry Halo Infinite, na których można znaleźć kody QR. Po zeskanowaniu ich gracze przenoszeni są bezpośrednio na stronę aktywacji rockstarforthewin.com.

Każdy puszka zapewnia wygraną!

Co skrywać będą wspomniane kody? Wystarczy kupić 1 puszkę z limitowanej edycji Rockstar Halo Infinite, aby odebrać darmowy miesięczny dostęp do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (sugerowana cena detaliczna: 54,99 PLN). Członkostwo XGP umożliwia grę w setki wysokiej jakości produkcji, a także wszystkie korzyści Xbox Live Gold, jak również dostęp do tytułów z biblioteki EA Play. To też możliwość gry na konsoli, PC i w chmurze przez Xbox Cloud Gaming.

Co więcej, zakup 1 puszki Rockstar z limitowanej edycji stanowi przepustkę do wzięcia udziału w konkursie – co tydzień do wygrania konsola Xbox Series S lub słuchawki Xbox Stereo Headset, przez cały okres trwania aktywacji.

Sprawdź, jak to działa

To jednak nie wszystko! Dla każdego amatora gamingu oraz tych, którzy chcieliby po raz pierwszy zajrzeć do świata gier, Rockstar przygotował aż 11 specjalnych stref gamingowych. W każdej z nich będzie można zasiąść w żyroskopowym fotelu gracza, by jeszcze mocniej doświadczyć wciągających gier na Xboxie.

Zony graczy pojawią się w wybranych galeriach handlowych na terenie Polski:

Między 13 października a 4 listopada:

 • Wrocław: CH Korona
 • Gdańsk: CH Osowa
 • CH Łomianki przy ul. Brukowej
 • Łódź: CH Tulipan
 • Poznań: CH Komorniki

Zaś między 24 października a 30 listopada w Warszawie:

 • CH Targówek
 • CH Reduta
 • CH Bemowo
 • CH Wileńska
 • CH Westfield Arkadia
 • CH Westfield Mokotów

Xbox Game Pass obejmuje wszystkie korzyści Xbox Live Gold (usługi umożliwiającej rozgrywki online oraz korzystanie z dodatkowych funkcji Xbox Live), a także daje nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC. Do biblioteki XGP nieustannie dodawane są nowe tytuły, umożliwiające grę w odmienne produkcje.

Rockstar Energy Drink w limitowanej edycji z grą Halo Infinite będzie dostępny w sprzedaży w 3 wariantach: Original 500 ML i 250 ML, Original No Sugar 250 ML oraz Xdurance 500 ML i 250 ML.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.