uzyskaj Haj od tabletek azytromycyny 500 mg €114.95

Konkurs: Mamy dla was kody do FIFA 17!

Konkursy Gracza, CD-Action i Kinguin zapraszają na nowy konkurs. Do wygrania są gry FIFA 17, której premiera już 29 września!

O FIFA 17:

Gra FIFA 17 pozwala graczom zdominować każdą chwilę na boisku dzięki ogólnej przebudowie starć fizycznych, nowemu systemowi wykonywania stałych fragmentów gry, nowym technikom ofensywnym i zupełnie nowemu systemowi aktywnej inteligencji.

Dzięki wykorzystaniu możliwości technologii Frostbite, FIFA 17 oferuje autentyczną futbolową rozgrywkę z piłkarzami z krwi i kości. To prawdziwa podróż po nowych piłkarskich światach, możliwa wyłącznie w grze. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej z komentarzami Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Nie zabraknie też rodzimej Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski.

Nagrody:

  • 7 x FIFA 17 w wersji cyfrowej PC

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 27 września (wtorek) 2016 do godziny 23:59.

Nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Pamiętajcie, że nawet jeśli nie wygraliście gry – nic straconego. Możecie kupić jedną tutaj w dobrej cenie na stronie Kinguina (sprawdźcie też mini-gierkę Paper Soccer Cup).

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.