Firmy Grey Box, Six Foot oraz niezależny developer YAGER zamierzają wkrótce udostępnić grę Dreadnought w ramach beta testów. Tak się składa, że dzięki współpracy z nimi umożliwiamy wam pogranie w nią przed wszystkimi!
Dreadnought stawia graczy w roli głównodowodzących masywnych, potężnych statków kosmicznych, rzucając ich w centrum taktycznych bitew zespołowych toczących się w różnorodnych rywalizacyjnych trybach sieciowych.
W grze znajduje się przeszło 50 dostępnych statków, z których każdy można personalizować za pomocą palety broni, modułów i ulepszeń kosmetycznych. Istnieje pięć klas statków, wyspecjalizowanych w kluczowych rolach, w tym gigantów przygotowanych do szturmu na pierwszej linii ognia, bombardowania o dalekim zasięgu, strategicznego wsparcia i innych.
[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=sVRHZDX7itk”][/su_youtube]
Nagrody:
- 200 x kod wczesnego dostępu do beta testów gry Dreadnought
Jak zdobyć kod?
- Trzeba lubić profil Konkursy Gracza na Facebooku
- Polubcie post z giveawayem na Facebooku
- Napisz do nas prywatną wiadomość na Facebooku z tekstem „Dreadnought„. Kto pierwszy – ten lepszy!
- Aby skorzystać z kodu, należy zarejestrować się/zalogować się na https://www.greybox.com/dreadnought/en/ i wpisać kod w https://www.greybox.com/en/account-settings/redeem-code/
Czas trwania rozdawnictwa: do wyczerpania się kodów
No Comments, Be The First!