zithromax na infekcję ucha €92.33

Layers of Fear (2023): Nowy trailer prezentuje możliwości silnika Unreal Engine 5

Layers of Fear (2023)

Już w czerwcu fani horroru psychologicznego mogą spodziewać się premiery Layers of Fear (2023) od Bloober Team i Anshar Studios.

W oczekiwaniu na premierę twórcy prezentują nowy trailer, który skupia się na wykorzystaniu możliwości silnika Unreal Engine 5 w produkcji gry.

Tytuł, który jako jedna z pierwszych gier wykorzystuje tę technologię ma zachwycić graczy nie tylko nową zawartością i mechanikami, ale również oszałamiającą grafiką.

Layer of Fear (2023) zostało zbudowane od podstaw na nowym silniku Epic Games, co niewątpliwie wzniesie oprawę wizualną na jeszcze wyższy poziom. Tytuł w dynamicznej rozdzielczości 4K obsługuje Ray Tracing, HDR, co wpływa na jakość graficzną i umożliwia tworzenie realistycznych scen. Globalne oświetlenie, odbicia i refleksje zapewni technologia Lumen, natomiast system Niagara pozwoli twórcom na symulację cząsteczek w czasie rzeczywistym. Funkcje Action System Controls zoptymalizują procesy tworzenia mechanik rozgrywki.

Tworzenie gier z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 5 to wielka szansa dla całego zespołu, ponieważ możemy uzyskać najwyższą wizualną jakość, prawdziwą ucztę dla oka. Technologia daje nam szereg możliwości w zakresie dynamicznego oświetlenia, tworzenia cieni i przepięknych światów, gotowych do eksploracji przez graczy. Mamy nadzieję, że dzięki UE5 zapewnimy fanom serii wyjątkowe, wciągające i estetycznie doskonałe doświadczenie.

mówi Tomasz Bilnicki, Lead Programmer, Anshar Studios

Najnowszy tytuł Bloober Team to zwieńczenie serii, która odcisnęła swoje piętno na opartych na fabule grach horrorowych widzianych z perspektywy pierwszej osoby. Layers of Fear (2023) składa się z oryginalnego Layers of Fear, Layers of Fear 2, dodatku The Final Note (historii opowiedzianej z perspektywy bohaterki) oraz całkowicie nowego rozdziału The Writer, spajającego wszystkie wątki w całość. Layers of Fear (2023) ukaże się na PC, PlayStation 5 i konsole Xbox Series X|S w czerwcu 2023 roku.

W grze wprowadzona została nowa mechanika, która może być niezwykle ciekawym rozwiązaniem dla graczy znających serię, jak i osób, które dopiero ją poznają wraz z premierą. Twórcy dodali ręczną latarnię, nowe i niezwykle przydatne narzędzie, które okaże się niezbędne do samoobrony i konfrontacji z własnymi lękami. Odświeżeniu uległa również oprawa muzyczna, za którą odpowiada znany i ceniony kompozytor – Arek Reikowski, dwukrotny nominowany w konkursie Hollywood Music in Media Awards, twórca ścieżki dźwiękowej do The Medium, nagrodzonej w konkursie Digital Dragons. Muzyka w nowej odsłonie Layers of Fear zahipnotyzuje graczy swoim pięknem i subtelnością. Wyjątkowe kompozycje w połączeniu z realistyczną grafiką uzyskaną dzięki Unreal Engine 5, sprawią, że na graczy czeka niezapomniana podróż do krainy grozy, lęków i tajemnic.

Layers of Fear (2023) jest wydawany przez Bloober Team i powstaje w koprodukcji pomiędzy Bloober Team, a Anshar Studios. Premiera gry odbędzie się w czerwcu 2023.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.