dawka azytromycyny dla 2-latka €40.08

FIFA 23: W grze pojawi się Ted Lasso i drużyna AFC Richmond!

EA Sports wprowadza Teda Lasso i drużynę AFC Richmond do FIFA 23

Dzięki połączeniu branży gamingowej i rozrywkowej, fani FIFA 23 będą mogli zagrać z Tedem Lasso i swoimi ulubionymi zawodnikami drużyny AFC Richmond w wielu trybach gry.

Electronic Arts i Warner Bros. ogłosiły pojawienie się EA SPORTS FIFA 23 drużyny AFC Richmond. Fani będą mogli przejąć kontrolę nad klubem w wielu trybach gry, w tym także w trybie kariery, szybkim meczu, meczach towarzyskich online i w sezonie online. Wiele przedmiotów związanych z AFC Richmond, w tym stroje, koszulki, przedmioty dla menadżerów i inna zawartość, będą dostępne do odblokowania w trybie FIFA Ultimate Team (FUT) i Pro Clubs.

Ukochany przez widzów Ted Lasso, grany przez Jasona Sudeikisa, będzie dostępny jako menadżer AFC Richmond w trybie kariery. Fani mogą grać jako ulubiony wąsacz, prowadząc AFC Richmond lub dowolną wybraną przez siebie drużynę. Gracze mogą również stworzyć własnego menedżera lub wybrać licencjonowanego menedżera, aby przejąć kontrolę nad AFC Richmond, albo stworzyć własnego zawodnika i dołączyć do drużyny AFC Richmond w wybranej przez siebie lidze.

Jestem naprawdę szczęśliwy i głęboko wdzięczny, że w mojej dotychczasowej karierze przeżyłem tak wiele wyjątkowych chwil, a to doświadczenie zaliczam do grona najlepszych z nich. Jako wieloletni fan EA SPORTS FIFA, uważam, że włączenie Teda Lasso i całego składu AFC Richmond do najnowszej wersji gry to naprawdę spełnienie marzeń moich i reszty chłopaków. Razem z całą obsadą i ekipą produkcyjną, pracujemy serialem naprawdę ciężko i jesteśmy zaszczyceni, że trafia on do tak wielu osób. Nie możemy się doczekać, kiedy nasi fani będą mieli okazję zagrać z, wcielić się, a nawet zagrać przeciwko swoim ulubionym postaciom z AFC Richmond.

Jason Sudeikis, laureat nagrody Emmy

Fani będą mogli zagrać jako AFC Richmond w ramach ligi „Rest of the World” w trybie szybkiego meczu, meczów towarzyskich online i sezonu online, a w składzie znajdziemy między innymi Roya Kenta, Jamie Tartta, Sama Obisanya i Dani’ego Rojas. Kultowy stadion AFC Richmond, Nelson Road, także znajdzie się w grze.

Od 30 lat EA SPORTS FIFA jest jednym z liderów tworzenia kultury piłkarskiej. Współpraca z zespołem Warner Bros. Interactive Entertainment w celu ożywienia AFC Richmond w grze jest kolejnym przykładem na to, że EA SPORTS nadal zaciera granice między grą, rozrywką i prawdziwym światem piłki nożnej.

W krótkim czasie i z niewielkim doświadczeniem, serial Ted Lasso stał się kulturowym fenomenem, ożywiając pasję do piłki nożnej i wiarę w sport milionów fanów na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać zarówno Teda, jak i AFC Richmond w FIFA 23.

David Jackson, VP of Brand for EA SPORTS FIFA

Powiązane elementy w FUT i Pro Clubs będą dostępne do odblokowania poprzez cele, wyzwania i nagrody, zaprojektowane tak, aby były osiągalne dla wszystkich graczy od momentu premiery. Obejmuje to przedmioty menadżera, dla Teda Lasso i Trenera Bearda, zestawy AFC Richmond i inne przedmioty kosmetyczne piłkarzy i stadionu FUT, w tym odznaki, flagi i inne, oprócz samego stadionu Nelson Road, który zostanie włączony do Pro Clubs.

To takie z***ste uczucie być w FIFIE. Nie jestem pewien, czy to pomoże rozwiać plotki o CGI, ale było z***ście warto. Nie mogę się doczekać, kiedy pokonam mojego siostrzeńca w meczu, w którym ja będę Royem Kentem, a on Jamie Tarttem. Będzie wściekły.

Brett Goldstein, który gra zawodnika AFC Richmond – Roya Kenta, laureat nagrody Emmy

Gra FIFA 23 jest tworzona przez EA Vancouver i EA Romania i będzie dostępna na całym świecie na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, Stadia, PS4 i Xbox One 30 września. Wczesny dostęp dla FIFA 23 Ultimate Edition rozpocznie się 27 września 2022 roku.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.