ile czasu zajmuje zobaczenie wyników azytromycyny €23.91

Diablo IV ozłocone!

Diablo IV ozłocone!

Na nieco ponad miesiąc przed premierą gry 6 czerwca 2023 r. Diablo IV oficjalnie osiągnęło złoty status! Wyczekiwana gra jest czwartą odsłoną definiującej gatunek serii, która ponownie przybliża graczom mroczny świat Sanktuarium.

Osiągnięcie złotego statusu stanowi kamień milowy dla niesamowitego zespołu Diablo IV, który ciężko pracował, by stworzyć kolejną odsłonę kultowej serii. To konkretny, znaczący krok w kierunku premiery planowanej na 6 czerwca. Niezależnie od tego, czy gracze są weteranami serii, czy też wchodzą do tego świata po raz pierwszy, nie możemy się doczekać, aż wszyscy zagrają w pełną wersję gry: zostaną wciągnięci przez niesamowitą fabułę, będą eksperymentować z klasami i konfiguracjami postaci oraz odkryją jak wygląda finalny produkt i co mroczny świat Sanktuarium ma do zaoferowania.

powiedział Rod Fergusson, dyrektor generalny marki Diablo

„Złoty status” to branżowy termin określający zakończenie prac nad premierową wersją gry, co oznacza, że tytuł ten zaliczył ważny krok w stronę dostarczenia produkcji graczom na całym świecie. W Diablo IV gracze mogą dołączyć do walki o ocalenie mrocznego i gotyckiego świata Sanktuarium przed Błogosławioną Matką Lilith, walcząc po drodze z demonicznymi hordami potworów.

Złote punkty prosto z piekła:

  • Graj po swojemu: Gracze mają po raz pierwszy w historii serii aż taką mnogość opcji, aby stworzyć swoją fantastyczną postać taką, jaką chcą, wybierając spośród pięciu różnych klas postaci, kolekcji elementów kosmetycznych i umiejętności oraz dowolnej ścieżki, którą chcą podążać przez świat.
  • Rozgrywka w otwartym świecie: Zawiera pełną kampanię fabularną, ponad 120 lochów, dziesiątki zadań pobocznych, bossów i mnóstwo terenów do odkrycia.
  • Nowe systemy w endgame: Gracze mogą nadal rozwijać się i sprawdzać swoje umiejętności w endgame, korzystając z ogromnych plansz, stref PvP, Podziemi Koszmarów, Piekielnych Przypływów oraz Drzewa Szeptów.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.