jakie są objawy azytromycyny €27.17

A Perfect Day – demo gry już dostępne

A Perfect Day

Developerzy z Perfect Day Studio – twórcy docenionego Insomnia: Theater in the Head – pragną podzielić się dobrą nowiną. Ich najnowsza gra zatytułowana A Perfect Day otrzymała oficjalną angielską wersję językową, dzięki czemu gracze z całego świata mogą poznać historię przygotowaną przez studio z Chin. Demo jest już dostępne za pośrednictwem Steam, a pełna wersja wkrótce ukaże się w sprzedaży.

W A Perfect Day gracz wciela się w niepozornego ucznia podstawówki, rozpoczynającego dzień, który na zawsze odmieni jego życie. Opowieść przeniesie go do Chin, a przygoda rozpocznie się 31 grudnia 1999 roku – na zaledwie kilka godzin przed noworoczną przerwą. Rano nic nie wskazywało na to, że ten dzień okaże się szczególny, ale jak wszyscy dobrze wiemy, życie pisze najlepsze scenariusze. Nasz mały bohater będzie miał idealną okazję, by nauczyć się tej uniwersalnej prawdy na własnej skórze.

Twórcy A Perfect Day z dumą przyznają, że inspiracją do stworzenia gry były dzieła takich mistrzów jak Jorge Luis Borges, Francois Truffaut, Quentin Tarantino i Jia Zhangke. Opisują swój projekt jako tytuł honorujący dokonania innych przedstawicieli gatunków visual novel i interactive fiction. Głęboka fabuła i angażujący system narracji odgrywają pierwsze skrzypce podczas przygody, w której odkryjemy tajemnice strzeżone przez przyjaciół, rodzinę i sąsiadów. Zaczyna się naprawdę niewinnie, ponieważ jedyne, co chcemy zrobić, to wręczyć bożonarodzeniową kartkę koleżance z klasy.

Mając na uwadze gatunek łatwo domyślić się, że rozgrywka opiera się na prowadzeniu rozmów, obserwowaniu otoczenia, zbieraniu poszlak i łączeniu ich w spójną całość. Wszystko po to, by poznać dokładny przebieg wydarzeń perfekcyjnego dnia. Ta sztuka nie uda się jednak za pierwszym razem, a ucieczka z pętli czasowej będzie wymagać sporo zaangażowania. Podczas zabawy trzeba zwracać uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, które pomogą kontrolować przebieg całego cyklu.

Dzięki angielskiej lokalizacji gracze z całego świata mogą zobaczyć, jak wyglądały Chiny pod koniec XX wieku. To idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej o chińskiej kulturze i życiu codziennym mieszkańców Państwa Środka. To jednak nie wszystko – za sprawą A Perfect Day otrzymuje się możliwość sprawdzenia się w kilku mini-grach, w które można pograć na konsoli Gamicom, będącej najlepszym przyjacielem wielu nastolatków.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.