Turniej Heroes of the Storm na targach GoodGame w Warszawie

Sklep Gameragon wraz z firmą Asus Polska oraz serwisami HOTSCenter.pl i blizzone.pl na targach GoodGame w Warszawie będą przeprowadzać turniej w grze Heroes of the Storm, który wraz z eliminacjami odbędzie się od dnia rozpoczęcia targów czyli od 1 czerwca i potrwa do ostatniego dnia targów, czyli 4 czerwca 2017.

Zgłoszenia drużyn można wysyłać na mail turniej@gameragon.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń, każda drużyna otrzyma potwierdzenie drogą mailową. Termin przyjmowania zgłoszeń mija dnia 30.05.2017r. 23:59.

31 maja na stronie turnieju HotS w serwisie GameRagon zostanie ogłoszony oficjalnie, jaki format rozgrywek zostanie przeprowadzony (na podstawie ilości drużyn, które ostatecznie zgłoszą się do turnieju). Jeżeli zgłosi się do 8 drużyn wtedy nie będą przeprowadzane eliminacje i turniej zostanie rozegrany w dniach 3-4 czerwca.

W przypadku gdy zgłosi się więcej niż 8 drużyn, wtedy odbędą się eliminacje i turniej zostanie przeprowadzony w dniach od 1 do 4 czerwca (eliminacje w dniach 1-2 czerwca, turniej główny 3-4 czerwca).

Nagrody:

  • 1 miejsce: 5 x dyski zewnętrzne 500GB, 5 x karta upominkowa G2A o wartości 5 EUR,
  • 2 miejsce: 5 x mysz ASUS Cerberus, gadżety ASUS
  • 3 miejsce: mysz gamingowa, klawiatura gamingowa, gadżety GameRagon

PRZEJDŹ DO STRONY TURNIEJU

Leave a comment