azytromycyna wciąż kaszle €16.22

Razer BlackShark V2 Pro 2023 – esportowy zestaw słuchawkowy ewoluuje

Razer BlackShark V2 Pro 2023

Firma Razer zaprezentowała unowocześnioną wersję swojego najpopularniejszego zestawu słuchawkowego do esportu – BlackShark V2 Pro.

Headset jest wyposażony w nowy mikrofon szerokopasmowy Razer HyperClear Super, wbudowane profile FPS dostrojone do potrzeb użytkownika, 70-godzinną żywotność baterii, możliwość ładowania za pośrednictwem USB typu C, łączność Bluetooth i wiele więcej. Udoskonalony BlackShark V2 Pro 2023 został zaprojektowany we współpracy z niektórymi z najlepszych graczy esportowych na świecie, takimi jak Hakis (Alliance), Shotzzy (OpTic Gaming), Dexter (MOUZ), Refsgaard (Ninjas in Pyjamas) i Stax (DRX).

Kultowy BlackShark nie bez powodu od dawna jest podstawowym zestawem słuchawkowym dla zawodowych esportowców i graczy. W przypadku nowej wersji słuchawek ściśle współpracowaliśmy z profesjonalnymi graczami i wykorzystaliśmy naszą filozofię działania For Gamers. By Gamers (dla graczy, przez graczy), aby jeszcze bardziej udoskonalić zestaw słuchawkowy klasy esportowej, jednocześnie wprowadzając ulepszenia, o których wiedzieliśmy, że są wyczekiwane przez graczy.

powiedział Barrie Ooi, szef działu PC Gaming w Razerze

Mikrofon szerokopasmowy Razer HyperClear Super

Zespół Razera postanowił wprowadzić kolejne innowacje do nagradzanych wcześniej funkcji. Dotyczy to na przykład nowego szerokopasmowego mikrofonu HyperClear Super, który teraz zapewnia głos o wysokiej rozdzielczości i profesjonalnej jakości. Ten nowej generacji odłączany mikrofon lepiej wychwytuje poziom szczegółów głosów graczy dzięki szerszemu zakresowi częstotliwości dźwięku.

Byłem naprawdę zachwycony jakością mikrofonu w nowym BlackShark V2 Pro. BlackShark już wcześniej był moim ulubionym zestawem słuchawkowym do gier, ale obecne ulepszenia uczynią moją rozgrywkę jeszcze lepszą.

powiedział Shotzzy, zawodnik Call of Duty w drużynie Optic Texas

Profesjonalnie dostrojone profile dźwiękowe do gier FPS

Słuchawki są dostrojone dzięki współpracy z niektórymi z najlepszych esportowców na świecie. Gracze mogą teraz cieszyć się dźwiękiem niczym zawodowcy, dzięki profilom dźwiękowym FPS na zestawie słuchawkowym. Profile dostarczają maksimum informacji koniecznych do tego, aby uzyskać przewagę nad rywalami. Gracze mogą bez wysiłku dostosować wiele profili za pośrednictwem Razer Synapse, zapisywać je bezpośrednio na zestawie słuchawkowym i być gotowym do osiągania wyników podczas podróży bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania.

70 godzin pracy na baterii dzięki ładowaniu typu C

Dzięki ponad trzykrotnie dłuższej żywotności baterii niż w poprzedniej wersji, BlackShark V2 Pro 2023 zapewnia nawet do 70 godzin grania i 6 godzin pracy na baterii po zaledwie 15-minutowym ładowaniu za pomocą złącza typu C.

Udoskonalona konstrukcja i niezawodny komfort użytkowania

Urządzenie jest nadal wyposażone w izolujące od hałasu nauszniki wypełnione miękką pianką z pamięcią kształtu, zapewniające nieprzerwane skupienie na rozgrywce i komfort użytkowania przez wiele godzin. Zamknięte nauszniki idealnie uszczelniają i blokują rozpraszające dźwięki z zewnątrz, a oddychający materiał zapewnia optymalny komfort podczas rozgrywki.

Dodatkowo, jeszcze większy komfort i wytrzymałość zapewniają graczom dopracowana siła docisku, wzmocniony stalowy pałąk oraz suwaki.

Ulepszone funkcje

BlackShark V2 Pro jest wyposażony specjalnie zaprojektowane 50-milimetrowe przetworniki TriForce Titanium, znane z innych flagowych zestawów słuchawkowych Razera. Dzięki połączeniu pokrytych tytanem membran z dostrojonymi profilami audio, gracze mogą cieszyć się czystszym, bardziej szczegółowym dźwiękiem podczas rywalizacji.

Zestaw słuchawkowy korzysta również z technologii HyperSpeed Wireless, połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz, które zapewnia wysokie osiągi, niskie opóźnienia i dźwięk zsynchronizowany z grą. W zestawie znajduje się również specjalny przedłużacz USB dla większej wygody i wzmocnienia stabilności sieci bezprzewodowej. Teraz, dzięki wprowadzeniu Bluetooth i sterowania Razer SmartSwitch na urządzeniu, gracze mogą płynnie przełączać się między połączeniem 2,4 GHz lub Bluetooth na swoim zestawie słuchawkowym.

2023 BlackShark V2 Pro to zwieńczenie współpracy pomiędzy najlepszymi graczami esportowymi na świecie i najnowocześniejszymi technologiami Razera.

Sugerowana cena urządzenia to 229,99 euro.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.