wodniste stolce azytromycyna €133.62

Riders Republic: 12 października będzie można zagrać za darmo

Riders Republic Riders Republic

Gracze będą mogli zapoznać się ze światem Riders Republic w ramach PC Play Day, który potrwa od 12 października od godziny 9:00 rano do 13 października do godziny 9:00 rano.

W tym czasie gracze mogą uzyskać swobodny dostęp do gry wyłącznie na Ubisoft Connect PC. Preload zostanie udostępniony 11 października w godzinach porannych.

W ramach Riders Republic PC Play Day gracze otrzymają dostęp do wszystkich 5 etapów kariery, zarówno w trybie solo, jak i PvP. Gracze będą mogli również rywalizować we wszystkich trybach multiplayer:

  • Mass Race: multisportowy tryb wyścigowy z udziałem ponad 50 graczy. Im bardziej szalone tym lepsze! Wyścigi pojawiają się na mapie losowo, a więc gracze będą musieli wybierać optymalny tor jazdy, chronić swoją pozycję i elastycznie korzystać z umiejętności podczas walki aż do linii mety. Podczas PC Play Day będzie można wziąć udział w 3 różnych wyścigach masowych.
  • Tryb Versus: Gracze mogą połączyć się z 5 znajomymi w dowolnym wydarzeniu kariery i sprawdzić, kto spośród nich jest najlepszy.
  • Bitwa na sztuczki: Gracze będą rywalizować w trybie 6v6 i spróbują wykonać jak najwięcej sztuczek na różnych rampach, aby je przechwycić i zdobyć punkty. Drużyna z najwyższym wyniki em wygrywa.
  • Free for All: W tym trybie gracze mogą zmierzyć się z maksymalnie 11 przeciwnikami i pokazać im, jak to się robi, korzystając z wybranej playlisty wydarzeń.

Aby umożliwić graczom natychmiastowe wskoczenie w świat Riders Republic, samouczek (wprowadzenie do gry) będzie wyłączony podczas PC Play Day.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.