azytromycyna w leczeniu zapalenia płuc €144.51

Dying Light za darmo w Epic Games Store!

Dying Light za darmo w Epic Games Store

Postapokaliptyczny świat Dying Light otwiera swoje bramy na nowych przybyszów. Żeby przetrwać, nieodzowne będzie wykorzystanie sprytu oraz zdolności przetrwania.

Dying Light Enhanced Edition będzie dostępne za darmo w Epic Games Store od 6 do 13 kwietnia 2023 roku. Zapiszcie to wydarzenie w Waszych kalendarzach i przygotujcie się na podróż w otwartym świecie pełnym zombie.

W Dying Light gracze będą musieli sięgnąć po wszelkie możliwe środki, aby przeżyć kolejny dzień w Harran, mieście opanowanym przez nieumarłych. Od użycia szerokiego arsenału broni, po szlifowanie parkourowych umiejętności – w tym świecie każdy element wyposażenia można wykorzystać przeciwko zarażonym, w obronie własnej lub pomagając pozostałym ocalałym.

Dying Light to gra dedykowana osobom ceniącym sobie dreszczyk emocji towarzyszący im podczas ucieczki przed hordą oraz zastrzyk adrenaliny w trakcie walk. Osoby uwielbiające osłonę mroku również znajdą coś dla siebie – szczególnie, że pory dnia i nocy serwują inne, zupełnie różne doświadczenia.

Co więcej, wszyscy gracze, którzy odbiorą grę Dying Light na Epic Games Store, otrzymają pakiet powitalny, który zawiera:

  • broń Last Hope
  • młot Alternator
  • schemat łuku Deadeye’a
  • skórkę ze szczurzym przebraniem
  • zestaw ratunkowy

Połączcie swoje konto Epic z platformą TechlandGG – odbierzcie swoje nagrody pod tym adresem już 6 kwietnia. Nie przegapcie szansy na pobranie gry Dying Light całkowicie za darmo z Epic Games Store!

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.