Wygraj koszulkę z motywem z gry Overwatch lub World of Warcraft

Wspólnie z firmą Blizzard Entertainment zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania jest 10 koszulek z motywami z gier Overwatch lub World of Warcraft powstałymi we współpracy z marką Pull&Bear.

Niedawno spółka Blizzard Entertainment nawiązała współpracę z siecią sklepów odzieżowych Pull&Bear. Na wspólnie zaprojektowanych ubraniach, utrzymanych w stylu mody ulicznej z lat 90. znajdą się motywy Blizzarda, Overwatch i World of Warcraft. Już w październiku znajdziesz tę kolekcję w sklepach i Internecie.

To pierwsza współpraca tego typu. Fani Blizzarda, którzy są dumni ze swoich zainteresowań, zyskają możliwość wzbogacenia garderoby o modne wzory. Na wyjątkowych ubraniach z motywami World od Warcraft i Overwatch znajdą się duże loga oraz grafiki z gier. Ta estetyka to ukłon w stronę lat 90. – dekady, w której firma mająca na koncie Twoje ulubione gry, rozkręciła swoją działalność.

Kolekcja obejmuje koszulki z długimi i krótkimi rękawami oraz bluzy z kapturem. Fani naszych przełomowych gier oraz wszyscy gracze z zamiłowaniem do mody mogą teraz grać i zwyciężać ze stylem. Pokażą przy tym wszystkim naokoło, że D.Va, Winston, Trupia Wdowa czy Żniwiarz (oraz wielu innych) to ich ulubione postacie.

Nagrody:

  • 6 x koszulka World of Warcraft (rozmiary: L, M, S, L, L, XL)
  • 4 x koszulka Overwatch (rozmiary: M, S, L, XL)

Jak zdobyć nagrody?

  • w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku przekonaj nas w krótki sposób (tekst, gif, obrazek, zdjęcie, filmik), że to Tobie powinniśmy podarować nagrodę. Zaznacz także preferowany rozmiar koszulki.

Konkurs trwa do 11 listopada 2020 do godziny 23:59. Zobacz regulamin konkursu. Sponsorem nagród jest firma Blizzard Entertainment.

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU

Powodzenia! Pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie najciekawsze konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Leave a comment