Total War: Warhammer III – zwiastun prezentujący rozgrywkę Wielkiego Kataju

Zobacz, jak niesamowita machina wojenna Kataju broni słynnego Wielkiego Bastionu w najnowszym filmie z rozgrywki w Total War: Warhammer III. Kairos Tkacz Przeznaczenia, jeden z większych demonów Boga Chaosu Tzeentcha, prowadzi mroczne hordy, zaś Smoczyca Burz musi stanąć w obronie cesarstwa swojego ojca.

Wielki Bastion:

Wielki Bastion jest symbolem niezachwianego oporu – chroni Wielki Kataj przed gniewem Bogów Chaosu od tysięcy lat. To ogromny, niemal niemożliwy do zdobycia mur, nasycony pradawną magią. Ciągnie się wzdłuż północnej granicy Cesarstwa Niebiańskiego Smoka, oddzielając je od wrogiego Pustkowia Chaosu. Ta unikalna osada, zbudowana z trzech bram warownych, posiada swoje własne zarządzenia i ścieżki rozwoju budowlanego. Można ją także wzmocnić dzięki wielkiemu Kompasowi Wu Xing, który jest w stanie wezwać na pomoc Wiatry Magii, co odblokowuje potężne premie bitewne i premie do kampanii.

Broniąc tej ogromnej osady, gracze mogą skorzystać z nowych funkcji, pozwalających na lepszą strategiczną koordynację. Wśród nich znajduje się zdolność wznoszenia wież pociskowych i barykad we wnętrzu osady. Dzięki temu gracze mogą tworzyć niszczycielskie korytarze śmierci, jeśli wróg przedrze się przez zewnętrzny mur.

Tzeentch:

Jedynie Tzeentch ze wszystkich Bogów Chaosu znalazł sposób na pokonanie samego Wielkiego Kataju. Pan Zmian zinfiltrował katajską społeczność – jego braciom nie udała się ta sztuka, bowiem ich metody były zbyt bezpośrednie. Niezrównany pan magii i matactw obdarzył tym darem swoje sługi i sieją oni teraz chaos w świecie śmiertelników.

Leave a comment