Marvel’s Guardians of the Galaxy już dostępna

Zapnijcie pasy i przygotujcie się na epicką podróż przez kosmos. Gra Marvel’s Guardians of the Galaxy jest już dostępna na PlayStation 5 (PS5), PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i PC w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru (polska wersja gry z dubbingiem). Z tej okazji zespół opublikował nowy zwiastun, który pokazuje, czego fani mogą się spodziewać w grze.

Stworzona przez zespół Eidos-Montréal™, który ściśle współpracował z Marvel Entertainment, gra Marvel’s Guardians of the Galaxy to przygodowa gra akcji dla jednego gracza z całkowicie nową historią i świeżym spojrzeniem na Strażników Galaktyki.

Współpraca z Marvel Entertainment, aby powołać do życia Marvel’s Guardians of the Galaxy, była absolutnie niesamowitą podróżą i doświadczeniem dla zespołu Eidos-Montréal. Jesteśmy podekscytowani, że fani mogą wskoczyć do Marvel’s Guardians of the Galaxy i po raz pierwszy w historii wejść w buty Star-Lorda i pokazać wszechświatowi, na co ich stać.

powiedział David Anfossi, szef studia w Eidos-Montréal

W Marvel’s Guardians of the Galaxy wciel się w rolę Star-Lorda, samozwańczego przywódcy Strażników Galaktyki, i poprowadź ich w walce, eksploracji i rozmowach. Odkryj nowych kosmicznych superbohaterów, superzłoczyńców i światy. Ulepszaj strażników i eksperymentuj z ponad 40 strojami w grze i wiele więcej.

Wiedzieliśmy, że Eidos-Montréal będzie odpowiednim partnerem do stworzenia oryginalnej, autentycznej i zabawnej gry Guardians of the Galaxy. Spełnili tę wizję w stu procentach. Mamy nadzieję, że fanom spodoba się ta wyjątkowa wersja naszych ukochanych Strażników i czeka ich ekscytująca przejażdżka po kosmosie.

powiedział Jay Ong, EVP i szef Marvel Games

Na koniec, ale nie mniej ważne, rozbujaj się przy zabójczej ścieżce dźwiękowej z 30+ klasycznymi hitami z lat 80-tych, w tym utworami Bonnie Tyler, Ricka Astleya, KISS, Hot Chocolate, Mötley Crüe i wielu innych. Wymagane machanie głową.

Obejrzyj nowy zwiastun „Czym jest”:

Leave a comment