Konkurs: Wygraj kod o wartości 15 dolarów do Heavy Metal Machines

Wraz z firmą Hoplon celebrujemy nowy sezon w Heavy Metal Machines, który nosi nazwę Rockaway Beach i zabiera graczy na słoneczną plażę. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 25 kodów o wartości 15 dolarów każdy.

O grze:

Heavy Metal Machines jest jedyną w swoim rodzaju grą MOBA, w której gracze zbierają się w czteroosobowe, zmotoryzowane drużyny i walczą ze sobą na trzech arenach. Celami są zdobycie bramki oraz zniszczenie bazy przeciwnika. Gracze mogą wcielić się w jednego z psychotycznych postapokaliptycznych wojowników. Każdy z nich posiada własną unikalną maszynę, z możliwością ulepszenia i dostosowania do potrzeb gracza, która zapewnia wyjątkowy styl rozgrywki. Obecnie dostępnych jest kilkanaście destrukcyjnych pojazdów, a zabawie towarzyszy dynamiczna, heavymetalowa ścieżka dźwiękowa. Heavy Metal Machines został oficjalnie wprowadzony na rynek we wrześniu 2018 roku.

Nagrody:

  • 25 x kod do gry Heavy Metal Machines (pojedynczy kod zawiera: pilot Stingray, skórka dla niego, 4 malowania i 4 specjalne efekty)

UWAGA! Żeby kod zadziałał, trzeba mieć w bibliotece Steam grę Heavy Metal Machines (darmową).

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 9 sierpnia 2019 roku do godziny 23:59. Tutaj znajdziecie regulamin konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Leave a comment