Konkurs z okazji Dnia… premiery The Division!

8 marca 2016 roku to dzień szczególny i to nie tylko ze względu na Święto Kobiet. W końcu gracze z całego świata będą mogli w pełni sprawdzić w akcji grę Tom Clancy’s The Division. Razem z magazynem CD-Action i sklepem z kodami do gier Kinguin.net mamy dla was 7 sztuk The Division w wersji PC!

The Division – podstawowe informacje:

Czarny piątek – straszliwa epidemia przetacza się przez Nowy Jork i kolejne media zostają wyłączone. W ciągu kilku dni bez jedzenia i wody, społeczeństwo ogarnia chaos. Aktywowana zostaje The Division, autonomiczna jednostka agentów taktycznych. Choć żyją wśród nas i są – teoretycznie – zwykłymi obywatelami, tak naprawdę są to specjalnie wyszkoleni komandosi, którzy mają działać niezależnie i ocalić społeczeństwo.

Wejdź do świata, w którym pora dnia i warunki pogodowe wpływają na rozgrywkę. Wykorzystaj otoczenie, aby zyskać strategiczną przewagę, zastaw zasadzki na wrogów i zdominuj pole bitwy. Wykorzystaj maskę przeciwgazową, aby chronić się przed wirusem i ulepsz ją, aby przejść do najbardziej skażonych obszarów.

Nowy Jork został przejęty przez wrogie grupy, chcące skorzystać na kryzysie. Uważaj na zbirów, którzy grasują w grupach i żerują na słabszych. Walcz z czyścicielami w kombinezonach biochemicznych z miotaczami płomieni, którzy zamierzają oczyścić Nowy Jork z wirusa, paląc wszystko i wszystkich. Zmierz się z Rikersami, gangiem przestępców, którzy uciekli z więzienia na Rikers Island kiedy rozpętał się chaos, a którzy plądrują miasto i chcą przejąć nad nim kontrolę.

Jako członek The Division, możesz skorzystać z najnowszych technologii, sieciowych i prototypowych. Spersonalizuj swoją postać i jej plecak, aby jak najdłużej przetrwać w ogarniętym chaosem Nowym Jorku. Przez cały czas komunikuj się z innymi agentami poprzez smartwatch. Przeszukuj ciała poległych wrogów, modyfikuj i rozwijaj broń, wyposażenie i umiejętności.

Wybierz i ulepszaj swoje umiejętności oraz dostosuj je do umiejętności towarzyszy, aby znacząco zwiększyć szanse na zwycięstwo. Zmieniaj umiejętności, w zależności od wybranego stylu gry. Mina poszukująca odnajduje wroga i eksploduje, wieżyczka jest wysokooktanowym i wydajnym sposobem na dywersję, a impuls pozwala ci dokładnie zbadać otoczenie. Użyj technologii ECHO, narzędzia zbierania danych, które renderuje chwile zatrzymane w czasie i pozwala ci się zdobyć użyteczne informacje na temat otoczenia i tym samym odnaleźć ukryty sprzęt albo odkryć prawdę, stojącą za epidemią.

Przejdź do Strefy Mroku, obszaru na Manhattanie otoczonego kwarantanną, na którym w czasie ewakuacji wojsko pozostawiło po sobie najcenniejszy sprzęt. To także najbardziej niebezpieczna strefa w grze, w której strach, zdrada i napięcie sięgają zenitu. Współpracuj z innymi graczami, aby zlikwidować wrogów i odzyskaj legendarne wyposażenie za pomocą śmigłowca. Możesz współpracować z innymi agentami albo zaatakować i przejąć ich znaleziska – wybór należy do ciebie.

Nagrody:

Jak zdobyć nagrody?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 marca 2016 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

[countdown date=”22:59:59 03/13/2016″]Konkurs trwa jeszcze: [counter][after]Konkurs zakończony.[/countdown]

0 Comments

 • Shiro
  Posted 13 marca, 2016 7:10 pm 0Likes

  A gdzie będą przedstawione wyniki ? 🙂

 • Vito
  Posted 14 marca, 2016 10:32 am 0Likes

  O której będą wyniki?

  • admin
   Posted 14 marca, 2016 11:45 am 0Likes

   Dziś lub jutro. Szykujemy dla was nowy konkurs, więc cierpliwości – musimy też przejrzeć te wszystkie zgłoszenia, a jest ich sporo 🙂

 • Yatosuka
  Posted 15 marca, 2016 2:45 pm 0Likes

  Czy bierzecie tez pod uwagę komentarze z postu od CD-Action?

  • admin
   Posted 15 marca, 2016 3:44 pm 0Likes

   Tak, wzięliśmy pod uwagę 2 komentarze z postu od CDA.

Leave a comment