Konkurs adwentowy 2020 – dzień 13

Wspólnie z serwisami ITHardware.pl i Lowcygier.pl zapraszamy was na cykl 24 konkursów adwentowych, w których będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 11 tys. zł!

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę dnia? Tak naprawdę wystarczy tylko kilka minut. Po pierwsze, kliknij podany niżej link, który przeniesie Cię do aplikacji gleam.io. Tam wykonaj wszystkie zadania. Aplikacja sama, po zakończeniu konkursu, wytypuje zwycięzcę wśród wszystkich osób biorących udział. Każdego dnia od 1 do 24 grudnia 2020 roku konkurs zaczyna się o godzinie 8:00 rano i trwa 5 dni. Codziennie rozpoczyna się nowy konkurs! Wyniki będą podane na ostatniej podstronie, maksymalnie 5 dni po zakończeniu konkursu!

Zadanie jest bardzo proste, kliknij w TEN LINK, który przeniesie Cię do aplikacji gleam.io. Wykonaj wszystkie zadania, aplikacja na koniec konkursu wytypuje zwycięzcę.

Nagrody:

  • 1 x zestaw: dysk SSD Kingston A400 960 GB 2.5” SATA III i karta pamięci Kingston 512GB microSDXC Canvas Select Plus 100MB/85MB/s 

Jak zdobyć nagrody?

KONKURS ADWENTOWY #DZIEŃ13 by Kingston & ITHardware

Konkurs trwa do 17 grudnia 2020 do godziny 23:59. Zobacz regulamin konkursu.

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU

Powodzenia! Pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie najciekawsze konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Leave a comment