zithromax mims Malezja €94.89

Dying Light: Ponad 15 milionów pobrało darmową wersję!

Dying Light

Techland – twórca i wydawca gier z serii Dying Light – ogłosił, że ponad 15 milionów graczy odebrało Dying Light Enhanced Edition na platformie Epic Games Store.

Akcja „Darmowy bilet do Harran” przekroczyła najśmielsze oczekiwania

Dying Light Enhanced Edition było oferowane graczom za darmo poprzez Epic Games Store w dniach 6-13 kwietnia w ramach akcji “Darmowy bilet do Harran”.

Jesteśmy wdzięczni, że tylu fanów i graczy tak bardzo interesuje się serią Dying Light. Po raz pierwszy w historii mogliśmy zobaczyć rekordową liczbę ponad 760 tys. grających w Dying Light równocześnie. Ten wynik przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania i jest świadectwem nieustającej popularności gry. Zawsze jesteśmy blisko naszej oddanej społeczności i to samo podejście stosujemy w przypadku Dying Light 2 Stay Human. W zeszłym tygodniu wydaliśmy ważną aktualizację “Krwawa Jatka”, która zmienia rozgrywkę, walkę oraz dodaje nowe możliwości craftingu broni. A to dopiero początek – na ten rok i przyszłe lata mamy zaplanowane mnóstwo dodatkowej zawartości. Dawanie graczom nowych sposobów doświadczania gry to nasz priorytet, dzięki któremu udowodnimy, że Dying Light to topowa seria gier o zombie.

mówi Oleg Klapovskiy, szef działu wydawniczego Techlandu

Dying Light to pierwotnie wydana w 2015 roku pierwszoosobowa gra akcji, która łączy w sobie cechy produkcji survivalowych i horrorów. Wersja Enhanced Edition zawiera wiele usprawnień i dodatków, które pojawiły się od czasu premiery. Należą do nich ulepszenia graficzne, zupełnie nowe mechaniki oraz wzbogacające zawartość DLC.

Gra ciągle cieszy się ogromną popularnością i ma oddaną grupę fanów. Dying Light zdobyło również uznanie krytyków, którzy chwalili wciągający model rozgrywki, świeże rozwiązania oraz system dnia i nocy, który wprowadził zupełnie nową jakość do gier o tematyce zombie.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.