Giveaway: Rozdajemy kody do World of Tanks!

Wspólnie z firmą Wargaming zapraszamy Was na giveaway z okazji wprowadzenia aktualizacji 1.0 do gry World of Tanks.

World of Tanks 1.0 – co powinieneś wiedzieć?

World of Tanks miało swoją premierę w 2010 roku i stało się jedną z najpopularniejszych gier na świecie gromadząc ponad 160 000 000 zarejestrowanych graczy. World of Tanks 1.0 to największa i najważniejsza aktualizacja w historii tytułu. Gra przniesiona została na nowy silnik graficzny o nazwie Core. To sprawia, że gra osiąga zupełnie nowy poziom technologiczny, a dodatkowo nową ścieżkę dźwiękową nagraną przez Praską Orkiestrę Symfoniczną i kompozytorów z całego świata. Ponadto, 29 map zostało dostosowanych do nowych standardów oraz stworzono jedną, zupełnie nowa o nazwie Lodowiec. Dodatkowo, World of Tanks podjęło współpracę z największymi firmami technologicznymi, szczegóły poniżej.

Nowy silnik graficzny o nazwie Core to ponad 3 lata pracy studiów developerskich Wargaming, który przeniesie World of Tanks na technologię wykorzystującą najnowsze osiągnięcia w zakresie wyświetlania i przetwarzania grafiki. Aktualizacja 1.0 powstała przy ścisłej współpracy z profesjonalistami firmy Intel, co zaowocowało tym, że na najmocniejszych konfiguracjach gra wygląda niesamowicie, a na tych zbliżonych do wymagań minimalnych działa płynniej niż do tej pory. Wraz z grafiką, w parze idzie dźwięk w postaci kompletnie nowej ścieżki dźwiękowej, która powstawała przez ponad półtorej roku. Utwory zostały ponownie nagrane przez Praską Orkiestrę Symfoniczną przy współpracy z ponad 50 kompozytorami lokalnymi z różnych części świata. To sprawia, że zachowana została unikatowa atmosfera każdej z lokacji. Każda mapa ma swój motyw przewodni, który jest skorelowany z jej geograficznym położeniem. Wydawcą ścieżki dźwiękowej jest Sony Music Entertainment i już w tym tygodniu będzie ona dostępna na najpopularniejszych serwisach streamingowych takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer i wielu innych.

Nagrody:

  • 500 x kod zaproszeniowy dla nowych graczy World of Tanks (zawartość kodu zaproszeniowego: Locust /USA, lekki czołg/, miejsce w garażu, 7 dni konta premium)
  • 500 x kod bonusowy dla obecnych graczy World of Tanks (zawartość kodu bonusowego: Matilda Black Prince /UK, średni czołg/, miejsce w garażu, Boosters: 5x +200% doświadczenia załogi na 1 godzinę)

Kody aktywne są do 30 czerwca i działają tylko na europejski serwer. Na tej stronie znajdziecie instrukcje, jak można użyć kodu zaproszeniowego, a jak bonusowego?

Jak zdobyć nagrodę?

Czas trwania konkursu: do momentu wyczerpania się puli kodów konkursowych


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie najświeższe konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

0 Comments

Leave a comment