Giveaway: Rozdajemy 350 kodów na grę Faeria!

Wraz ze studiem Abrakam SA, producentem i wydawcą gry Faeria, zapraszamy na wieeelkie rozdawnictwo. Mamy dla was 350 kodów odblokowujących bezpłatnie grę Faeria na platformie Steam, gdzie normalnie kosztuje 89,99 zł!

O grze Faeria:

Faeria to karciana gra bitewna oferująca unikalną rozgrywkę na dynamicznej planszy. Podjęte przez studio Abrakam SA próby stworzenia intuicyjnie gry prostej w obsłudze, ale jednocześnie trudnej do perfekcyjnego opanowania, zaowocowały blisko 500 000 pobrań tytułu w fazie testów beta oraz narodzinami niezwykle aktywnej społeczności e-sportowej. Od momentu zorganizowania rozgrywek o comiesięczny puchar w grze Faeria fani i kibice spędzili na oglądaniu transmisji ponad 110 000 godzin, śledząc wyjątkowo zaciętą rywalizację.

Oficjalna premiera gry to dopiero początek jej rozwoju: w przyszłości pojawi się jeszcze więcej zawartości, kart oraz zarówno społecznościowych, jak i e-sportowych funkcji, dzięki którym świat gry Faeria jeszcze bardziej się rozrośnie. Od momentu premiery gry we wczesnym dostępie zespół twórców dodał do jej świata kompletny tryb jednoosobowy z 20-godzinną rozgrywką, zaktualizowany interfejs użytkownika, 40 nowych kart, tryb widza, a teraz również wsparcie rozgrywki między wersjami na Steamie i iPadzie.

Nagrody:

  • 350 x gra Faeria w wersji PC

Jak zdobyć nagrodę?

Czas trwania konkursu: do momentu wyczerpania się puli kodów konkursowych


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie najświeższe konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Leave a comment