Giveaway: Rozdajemy 200 kodów do gry Heavy Metal Machines

Wraz z brazylijskim studiem Hoplon zapraszamy Was na giveaway, w którym rozdajemy 200 kodów do gry Heavy Metal Machines! Każdy kod ma wartość 12 euro i odblokowuje pilotów Wildfire i Artificer wraz ze wszystkimi skórkami i sprayami.

O grze Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines to jedyna w swoim rodzaju arenowa gra wieloosobowa 4v4, w której dwie drużyny rywalizują na trzech śmiertelnie niebezpiecznych polach bitwy, aby osiągnąć cel gry przed wrogiem i zniszczyć jego bazę.

Gracze mają do wyboru jednego z psychotycznych, postapokaliptycznych wojowników szos, z których każdy cechuje się totalnie odjechaną osobowością i siedzi za kółkiem unikalnej maszyny śmierci, oferując możliwość stworzenia unikalnego stylu rozgrywki z wciskającymi w fotel ulepszeniami i modyfikacjami postaci. Przejmij stery jednego z ponad tuzina pojazdów, szerząc spustoszenie w rytm dynamicznego, wprawiającego w destrukcyjny nastrój heavy metalu. 

Nagrody:

  • 200 x kod do gry Heavy Metal Machines. Każdy kod ma wartość 12 euro i odblokowuje pilotów Wildfire i Artificer wraz ze wszystkimi skórkami i sprayami.

Jak zdobyć nagrodę?

Czas trwania konkursu: do momentu wyczerpania się puli kodów konkursowych.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Leave a comment