Chernobylite: Czas polowań na potwory dzięki darmowemu DLC

Dodatkowo fani mogą nadać swojej rozgrywce nieco upiornego klimatu dzięki dostępnemu od dziś pakietowi jesiennych, klimatycznych skórek na broń.

Wydawca All in! Games wraz ze studiem The Farm 51 ujawnili pierwszy z wielu zaplanowanych darmowych DLC do Chernobylite o nazwie „Monster Hunt”. Ta darmowa aktualizacja wprowadza trzy zupełnie nowe i jak dotąd najniebezpieczniejsze potwory do długiej listy śmiertelnych zagrożeń czyhających na graczy w Zonie. Każdy z nowych przeciwników odznacza się właściwymi mu umiejętnościami, lepiej więc być dobrze przygotowanym do starcia. Chernobylite jest aktualnie dostępne na Steamie z 20% zniżką.

Dodatkowo nowy zestaw skórek o nazwie „Autumn Dread Pack” nada wszystkim dostępnym w grze broniom i toczonym z ich użyciem potyczkom nieco upiornego klimatu. Zestaw skórek na PC dostępny jest na Steamie w cenie $3.99/€3.29/£2.89. Nieco później, ale jeszcze w tym roku pojawi się on również w innych sklepach cyfrowej dystrybucji oraz na konsolach.

Wszyscy, którzy zakupili grę we Wczesnym Dostępie otrzymają pakiet skórek na broń za darmo. A zatem czy jesteś gotowy wkroczyć do zeskanowanej w 3D czarnobylskiej Strefy Wykluczenia?

Chernobylite to science-fiction survival horror RPG rozgrywający się w niezwykle realistycznej, zeskanowanej w 3D, czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Wciel się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika czarnobylskiej elektrowni jądrowej powracającego po 30 latach do Prypeci, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia narzeczonej.

Na drodze do prawdy będziesz musiał się zmierzyć z wrogimi żołnierzami, innymi stalkerami eksplorującymi Zonę, ponadnaturalnymi stworzeniami oraz nieprzyjaznym środowiskiem.

Przygotuj się na ekscytującą przygodę, która zmusi Cię do walki o przetrwanie, zmierzenia się z Twoim strachem, utraconą miłością oraz dręczącą Cię obsesją, a wszystko po to, aby zdekonspirować spisek. Pytanie brzmi, czy dasz radę stawić czoła własnym lękom?

Leave a comment