Feardemic organizuje muzyczny konkurs

Feardemic organizuje muzyczny konkurs

Feardemic, wydawca specjalizujący się w horrorach, ogłosił konkurs Black Summer Remix Competition dla fanów gier i muzyki. Najlepszy nadesłany utwór zostanie dodany do gry Dark Fracture oraz oficjalnego soundtracku produkcji. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na Feardemic’s Fear Fest, który rozpocznie się 15 marca o godz. 19:00.

Sniper Elite 5

Sniper Elite 5: Cenega wyda grę

Cenega, oficjalny partner Rebellion w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Sniper Elite 5. Tytuł ukaże się w 2022 roku na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Konkurs adwentowy 2021 – dzień 24

Konkurs adwentowy 2021 – dzień 24

Wspólnie z serwisami ITHardware.pl i Lowcygier.pl zapraszamy was na cykl 24 konkursów adwentowych, w których będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 15 tys. zł! Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę dnia? Tak naprawdę wystarczy tylko kilka minut. Po pierwsze, kliknij podany niżej link, który przeniesie Cię do aplikacji konkursowej. Tam wykonaj wszystkie zadania. Każdego dnia od 1…